У Львові таксист відмовився везти військового, дізнавшись, що він на милицях. Але те, як вчинив військовий через декілька хвилин, змусило таксиста пожаліти про свій вчинок…

У Львові таксист відмовився везти військового, дізнавшись, що він на милицях.

У Львові таксист компанії Bolt відмовився перевозити військового ветерана та відмінив поїздку, дізнавшись, що той користується милицями. politeka.net

Про деталі скандалу повідомив ветеран війни Андрій у Facebook.

За словами військового, йому довелося чекати на морозі 20 хвилин, поки водій просто не відмовився перевозити його через його обмеження у русі.

“Болт – це еталон хамства, 6uдляцтва і тотального не бажання компанії впливати на водіїв!! Як вам варіант, коли я водію повідомив шо на милицях, питаю де він запаркувався, бо не бачу його, а у відповідь: “Там де всі таксисти”, кидає трубку, хамить хвилин 4, що він приїхав, але не каже де він, і скасовує замовлення! Я чекав на морозі 20 хв на одній нозі посеред снігу!! Щоб той виродок скасував замовлення?” – повідомив Андрій про вчинок водія.

Ветеран висловив своє невдоволення таким ставленням та зазначив, що вже довгий час використовує таксі через свої потреби в медичних послугах і лише один водій з десяти йому не хамив. Він також подав скаргу до служби підтримки компанії, проте його акаунт було заблоковано, і результати розгляду скарги ще невідомі.

Українці, коментуючи інцидент, висловлюють своє розчарування та закликають компанію приділити увагу таким випадкам та поліпшити ставлення водіїв до клієнтів, особливо ветеранів та людей з обмеженими можливостями.