“У день призначення чоловіка!”: Дружина очільника МОЗ здивувала вчинком. Такого ніхто не передбачав

Дружина новоспеченого глави Міністерства охорони здоров’я Максима Степанова володіє одеською компанією “Бестздрав”. І все б нічого, але зареєструвала Наталя Степанова її в день призначення свого чоловіка міністром.

Пише http://www.replikanews.org

Інформацію про компанію “Бестздрав” міститься в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій. Відповідно до неї, Наталя Степанова одноосібно заснувала цю фірму. Сталося це 30 березня.

Місце реєстрації – селище Авангард Овідіопольського району Одеської області. Статутний капітал – 1,5 мільйона гривень.

Основний вид господарства “Бестздрав” – “діяльність лікувальних установ”. Також фірма має намір займатися роздрібною торгівлею в спеціалізованих магазинах:

медичними,
ортопедичними,
косметичними товарами,
туалетним приладдям.

Крім того, вона надає

загальну медичну практику,
спеціалізовану медичну практику,
послуги з догляду за хворими і забезпечує їх проживання.

Цікаво, що директором “Бестздрав” вказаний адвокат Олег Орестович Закорчемний. Він – ж Олег Орестович Спіженко, творець бізнес-школи для медиків в Києві і власник приватного центру онкології та радіохірургії “Клініка Спіженка”.

Цю клініку заснував покійний доктор медичних наук і онколог Юрій Спіженко, який став першим міністром охорони здоров’я незалежної України. Його дочка Наталія Спіженко – дружина Олена Закорчемна. На сайті реєстру адвокатів України говориться, що адвокат змінив прізвище з на Спіженко.

Що ще відомо про Олега Спіженка?

На минулих виборах в Раду Олег Спіженко безуспішно балотувався в 91 окрузі в Київській області від політсили Анатолія Гриценка “Громадянська позиція”. На сайті ЦВК вказано, що він проживає в Києві, народився в селищі Суворове Ізмаїльського району Одеської області, є президентом адвокатського об’єднання “Міжнародна рада адвокатів” (вийшов зі складу засновників в жовтні 2019 року).