Тут нова проблема всесвітнього масштабу намалювалася.Світ може зіткнутись з голодом,вже найближчим часом

Тут нова проблема всесвітнього масштабу намалювалася, а знаючи “талант” керівництва України, то і нас може зачепити. В ООН попереджають що світ може зіткнутися з голодом “біблійного масштабу” вже найближчим часом, якщо вчасно не вжити заходів щодо забезпечення продовольчої безпеки. При найгіршому сценарії з масовим голодом зіткнуться близько 30 країн, а кількість потребуючих у продовольстві в світі до кінця року може зрости з 130 до 265 мільйонів чоловік

Пише https://www.presentnews.biz.ua

“Поки в світі немає масового голоду, – зазначив він. – Але я повинен вас застерегти, що якщо не почати Cdsдіяти зараз – забезпечувати доступ, не допустити перебої з фінансуванням і торгівлею – то ми можемо зіткнутися з голодом воістину біблійного масштабу всього через кілька місяців “, – сказав 21 квітня виконавчий директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Девід Бізлі, коли виступав на віртуальному засіданні Ради Безпеки. .

Я добре пам’ятаю, що коли всі країни заборонили вивезення масок і захисних засобів від коронавірусу, то в Україні знімали відосікі, президент дзвонив дівчині з собачкою в Ухань і обіцяв її забрати, але не забрав, а наша міністр охорони здоров’я сиділа на карантині в Нових Санжарах, куди її відправив той же Зеленський. І в результаті ми зіткнулися з дефіцитом всіх захисних засобів. Ось дуже не хочеться ще і з дефіцитом їжі зіткнутися. А наше бездарне керівництво може до цього довести, якщо вчасно не почне реагувати і знову вивезуть все, що нам самим знадобиться. Так що думайте, Володимир Зеленський. Думайте!