Туреччина і Єгипет ховаються: Діма Комаров відвідав райський куточок на західній Україні і рекомендує всім туди поїхати

Відомий український журналіст, фотограф та мандрівник, автор відомої передачі «Світ навиворіт» Дмитро Комаров завітав на Волинь для зйомок нової програми про мандри Україною.

Пише https://shparyna.pp.ua

Враженнями про Волинь він поділився на своїй сторінці в Інстаграмі.

Подорожуючи областю, мандрівник побував у Сваловичах, Шацьку та Маневичах.

«Свіжі екопродукти. Ідеальна екологія. Дивовижні, цікаві місця. Єдиний мінус – у лісі комарі і ґедзі. Це можна вирішити за допомогою репеленту й москітної сітки на капелюсі. Решта – суцільні плюси. Все це – українське Полісся. Волинь», – йдеться у дописі.

«Всім рекомендую зараз купувати чорницю (по можливості поза магазинами, а в людей, які збирають). Початок сезону. Чорниця, особливо з Волині, зараз найсвіжіша, смачна. Жінки вручну збирають до 20-30 літрів в день. Купуючи літр чорниць, ви дуже допомагаєте людям. Все, що вони зароблять за найближчий місяць на чорниці, а пізніше на журавлині, – основний заробіток для багатьох на весь рік… На жаль, але це просто факт і реальність», – додав Дмитро Комаров.

Приїзд відомого мандрівника на Світязь викликав у відпочивальників чималий ажіотаж. Журналісту Інформаційного агентства Волинські Новини вдалося зазнімкувати, як його звідусіль обступили люди, щоб сфотографуватися.