“Цій красуні було всього 30…” – Пішла з життя легендарна молода співачка. Останні слова вражають

Популярна американська співачка, автор таких відомих хітів, як This Little Girl, Love Actually, Forget You, Dreams, Oil and Water, померла в 30 років.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про смерть співачки повідомив її старший брат Коуді Грувз на своїй сторінці в Twitter. «У нас поки мало інформації про причини смерті, але постараємося тримати вас у курсі. Спочивай з миром, маленька сестричка ». В подальшому твіті він зазначив, що смерть його сестри наступила в наслідок природних причин, і сім’я чекає результатів поліцейського розслідування. Він зазначив що судмедексперт завершив розтин, і ніщо не вказує на самогубство. Також брат повідомив, що у неї були проблеми зі здоров’ям минулої осені, і можливо, вони стали причиною смерті, але поки це невідомо, повідомляє People.

Смерть співачки наступила через кілька тижнів після її публікацій з депресивним змістом в Instagram.

«В деякі дні моє психічне здоров’я жахливе, – зізналася вона 15 квітня, – я відчуваю себе зовсім самотньою, наляканою і далеко від всіх, кого люблю», – писала вона, перебуваючи на самоті в своєму будинку в Нешвілі. В інших постах вона скаржилася, що «відчуває себе зломленою», зізнавалася, що їй здається, що «почався кінець світу», і що вона потихеньку «сходить з розуму». Брат Кеді Грувз наполягає, що, не дивлячись на депресивні пости, його сестра була переповнена планами і в найближчі місяці готувалася випустити новий альбом.

“Я відчуваю себе самотньою і наляканою”: пішла з життя легендарна співачка. Останні слова вражають