Ці млинці готуються без яєць і молока. Рецепт цих млинців набагато швидший у приготуванні та набагато апетитніший. Рекомендуєм спробувати!

Цей рецепт млинців без яєць та молока пропонує просту та смачну альтернативу для тих моментів, коли ці інгредієнти недоступні. Завдяки використанню манної крупи, борошна, теплої води, цукру, солі, розпушувача та швидкорозчинних дріжджів виходять млинці з ніжною текстурою та незвичайним смаком.

Інгредієнти:

Манна крупа: 200 г.

Борошно: 50 г

Тепла вода: 500мл.

Цукор: 2 ст.

Сіль: 0,5 ст.

Розпушувач: 2 ч. л.

Дріжджі, що швидко діють: 1 ч. л.

Приготування:

У глибоку ємність налийте теплу воду та додайте дріжджі. Накрийте кришкою та залиште на 15 хвилин.

В окремій ємності змішайте борошно, манну крупу, сіль та цукор.

З’єднайте інгредієнти в одну ємність, додайте розпушувач і ретельно перемішайте. Накрийте ємність харчовою плівкою та залиште на 30 хвилин у теплому місці, щоб тісто піднялося.

Розігрійте сковороду з олією та приготуйте ці ажурні та неймовірно смачні млинці.

Цей простий рецепт млинців без яєць особливо зручний у ті моменти, коли на вашій кухні немає традиційних інгредієнтів, таких як яйця та молоко. Використовуючи манну крупу, борошно, теплу воду, цукор, сіль, розпушувач та швидкорозчинні дріжджі, ви зможете створити млинці з неповторною текстурою та чудовим смаком.

Рецепт передбачає дати тесту піднятися, внаслідок чого млинці вийдуть пишними та смачними. Ідеально підходить для тих випадків, коли вам хочеться млинців, але у вашій коморі не вистачає деяких звичайних інгредієнтів. Насолоджуйтесь цим альтернативним і простим рецептом швидкого та ситного млинця.Джерело