Це тільки початок біди… Глава ВООЗ зробив тривожну заяву про пандемію COVID-19

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус заявив, що людство ще чекають непрості випробування, пов’язані з пандемією коронавірусу COVID-19.

Про це він сказав під час пресконференції у Женеві, передає “Інтерфакс”. За словами очільника ВООЗ, “найскладніше – попереду”, але запобігти цій трагедії можливо.

Пише https://world-news.video

“Багато хто просто не розуміє, що це за вірус”, – зазначив Гебреєсус. Він пояснив, що, з одного боку, COVID-19 дуже заразний, а з іншого – є серйозною загрозою для деяких груп населення.

Також він відповів на звинувачення з боку США про те, що ВООЗ приховувала дані про недугу. Він зазначив, що Центр із контролю та профілактики захворювань США (CDC) тісно співпрацював із ВООЗ від самого початку та отримував усю інформацію.

“… нічого не було приховано від CDC. Починаючи з першого дня. Тому що американці працювали з нами, і ВООЗ відкрита, ми нічого не ховаємо. Ми хочемо, щоб усі країни отримали повідомлення відразу ж. Тому що це допоможе підготуватися”, – запевнив гендиректор ВООЗ.

Він додав, що всі відомості, якими володіє ВООЗ, передаються в повному обсязі іншим державам.

“Коли ми отримуємо інформацію у ВООЗ, ми маємо цифри, скільки загинуло, скільки заражено. Ми не бачимо ці цифри, ми бачимо окрему особистість. І тому в нас немає секретів. І щойно у нас з’являється інформація, ми нею ділимося”, – підсумував Гебреєсус.

Зазначимо, раніше у ВООЗ заявили, що коронавірус COVID-19 не зникне, поки не буде винайдена та введена в широке користування вакцина.