Це один із найkращих kремів для торта. Його смаk нагадує пломбір! Всі домогосподині шуkають цей рецепт, тому що у ньому немає сиру та вершkів!

Сьогодні готуємо дуже простий та смачний крем для торта. Готується він дуже просто з доступних продуктів. А за смаком схожий на вершковий пломбір. Крем підійде для прошарку тортів та наповнення тістечок.

Інгредієнти:

  • 2 яйця (120 гр. зі шкаралупою)
  • 500 гр. молока
  • 130-150 гр. цукру (можна регулювати)
  • 40 гр. крохмалю (у мене кукурудзяний)
  • 180 гр. вершкового масла
  • Дрібка ваніліну

Процес приготування

У каструлю з товстим дном виливаємо молоко і додаємо дрібку ваніліну (можна додати ванільний екстракт або ванільний цукор).

Ставимо на плиту і періодично помішуючи, доводимо його майже до кипіння. Поки молоко нагрівається, з’єднуємо цукор із крохмалем і добре перемішуємо. Солодкість крему можна регулювати за смаком. Якщо ви ласун, то цукру можна додати більше.

У зручну ємність розбиваємо яйця і перемішуємо віночком до об’єднання білка та жовтка. Додаємо в 2 заходи суміш цукру з крохмалем і ретельно перетираємо до однорідності. Над молоком пішла активна пара, воно ось-ось готове закипіти.

Знімаємо його з плити і тонким струмком вливаємо в підготовлену суміш, безперервно перемішуючи. Так переливаємо більшу частину молока.

Тепер переливаємо отриману яєчно-молочну суміш, назад в каструлю до молока, що залишилося і повертаємо на плиту на невелике нагрівання. Варимо суміш при безперервному перемішуванні.

Поступово починає спрацьовувати крохмаль і крем густіє. Коли він загуснув, потрібно зняти каструлю з плити і, ретельно перемішуючи, крем довести до гладкості. Потім повернути на плиту та проварити до готовності ще 20-30 секунд на невеликому нагріві.

Готовий заварний крем переливаємо в іншу ємність і накриваємо плівкою в контакт (щоб у процесі остигання на поверхні не утворилася скоринка). Даємо охолонути до кімнатної температури і лише після цього продовжуємо приготування крему.

Розм’якшене вершкове масло кімнатної температури збиваємо добіла на максимальній швидкості. Заварну основу перемішуємо на мінімальній швидкості, щоб вона пом’якшилася. Невеликими порціями додаємо заварну основу до вершкового масла, щоразу перемішуючи до однорідності на невеликій швидкості.

Щоб крем не розшарувався, вершкове масло та заварна основа обов’язково мають бути однакової кімнатної температурою. Ось такий виходить дуже смачний і простий у приготуванні крем для тортів та тістечок.

Смачного!