Це немовля народилося із обличчям старенької бабусі. Зараз їй 25 років і тільки подивіться як вона виглядає… (ФОТО)

Хоч вона народилася старенькою і в 16 виглядала на 50, але не дивлячись на це вийшла заміж і народила дітей.

25 років тому в родині Неженцевих народилася дівчинка. Вагітність була легкою, всі аналізи та УЗД показували, що малятко повністю здорова і розвивається згідно з нормами.

Тоді в пологовому будинку лікар і акушерка, які першими побачили дитину були в здивовані. На їхніх обличчях читався страх і нерозуміння … Ірина зажадала показати їй дочку, а коли побачила, ледь не втратила свідомість …

Через кілька днів жінці пояснили, що у дівчинки рідкісне генетичне захворювання – прогерія і на жаль, ліків від нього не існує.

Як правило, діти з таким діагнозом не доживають до повноліття. Але благо, у Катеньки була полегшена форма хвороби, у неї старіло тільки обличчя, а тіло і органи розвиваються відповідно біологічному віку.

Чоловік Ірини не витримав такого удару, він не зміг змиритися з тим, що його дочка не така як всі і пішов з сім’ї.

Ірина Неженцева стала виховувати дівчинку одна. Багато радили написати відмову від неї і віддати в дитячий будинок, але жінка навіть не слухала такі поради. Вона робила все, щоб її дитина не відчувала себе особливою, а жила як і всі діти.

Перші труднощі почалися в дитячому садку, діти не сприймали Катю, постійно сміялися і тикали пальцем. Їй постійно задавали некоректні запитання і принижували.

Спочатку дівчинка дуже болісно сприймала таке ставлення до себе, весь час плакала і ображалася, а потім все таки змогла прийняти себе і свою зовнішність.


«Тоді я вирішила завойовувати людей не зовнішністю, а розумом, добротою і чарівністю. Найголовніше в кожній людині – душа », – розповідає Катя.

Поступово у неї з’явилися подружки і друзі. Єдине дівчину турбувало те, що у неї не ладяться відносини з протилежною статтю.

У 2011 році про Катерину Неженцеву дізналися всі. Дівчину запросили на телепрограму і там досвідчені хірурги пообіцяли допомогти їй стати трішки гарнішою за допомогою пластичної хірургії.

Катя помітно покращала.

Завдяки зовнішнім змінам Катя змогла налагодити особисте життя і вийшла заміж. Незабаром у пари народилися двоє синів. Молодший, на жаль, успадкував материну хворобу.

Зараз «дівчина з обличчям бабусі» більше не спілкується з журналістами, закрила особисті сторінки в соцмережах. Більше з особистого життя шоу вона робити не хоче.

Відомо, що з чоловіком вона розлучилася і зараз у неї є хлопець, з яким вони планують народити дочку. З приводу повторних пластичних операцій, Катя каже, що більше не збирається їх робити.

«..Мого чоловіка і так все влаштовує. Та й здоров’я треба берегти. Я щаслива, любима і люблю. А щаслива жінка і виглядає відповідно. Мені багато хто говорить, що я розцвіла »- говорить життєрадісна Катя.Джерело