Це мрія Зеленського! Розкрито правду про грандіозний проект. Українці навіть не сподівалися

Президент України Володимир Зеленський раніше заявив, що мріє до кінця своєї каденції створити державну авіакомпанію. Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, на базі чого будуть створювати цю компанію, де брати на неї гроші, і багато інших цікавих деталей.

Пише https://korupciya.com

Зараз потрібно буде допомагати авіації, яка проходить період турбулентності в Україні і в усьому світі. Про це Владислав Криклій розповів в інтерв’ю Liga.net.

Оскільки ми будемо підтримувати авіацію, чому б не підтримувати свого державного національного перевізника? Тим більше, що ми будемо детально розуміти, що з ним відбувається, – підкреслив міністр.

Він підкреслив, що тут дуже важливим аспектом є можливість державних замовлень літаків. Мовляв, влада вже спілкувалася з представниками держконцерну “Антонов” і хоче, щоб він пропонував для ринку більше пасажирських літаків.

За словами глави Мінінфраструктури, мова йде про створення абсолютно нової авіакомпанії “з нуля”. Тобто для цього держава не буде викуповувати або входити в капітал вже існуючої компанії. Щодо літаків, він підкреслив, що компанія буде користуватися не тільки бортами “Ан”.

“І для внутрішніх рейсів вони можуть використовуватися. Найпростіше просувати якийсь продукт, якщо ти сам ним користуєшся. Французи літають на Airbus, американці – на Boeing. Так вони його просувають на інші ринки”, – пояснив Владислав Криклій