Тримайтесь: Годину назад з достовірних джерел мені повідомили, що українцяи готують

Для врегулювання конфлікту на Донбасі на таємній нараді без розголошення розглядається варіант, згідно з яким Україна може відмовитися від Криму в обмін на відмову Росії від посягань на Луганську та Донецьку області.

Пише http://iihala.pp.ua

Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив журналіст, засновник видання Гордон Дмитро Гордон під час обговорення можливих методів врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

Наскільки я знаю зі своїх джерел, план розглядається один, головний: Крим залишається за Росією, Донбас залишається за Україною.

Україна бере на себе зобов’язання не вступати в НАТО. Під егідою американців і німців для України виділяються величезні гроші в рамках своєрідного “плану Маршалла” (програма відновлення Європи після Другої світової війни, запропонована держсекретарем США Джорджем Маршаллом в 1947 році. – “ГОРДОН”) і величезна кількість західних бізнесменів заводять сюди гроші і йдуть потоками інвестиції “, – зазначив він, коментуючи висловлювання держсекретаря США Рекса Тіллерсона про те, що конфлікт на Донбасі може бути врегульовано і поза рамками мінського формату.

Гордон, посилаючись на джерела, додав, що Україні доведеться вибирати між втратою Криму, поверненням Донбасу, позаблоковим статусом України і “величезними грошима для країни”.