Трапився ішемічний інсульт! Раптово пішов з життя відомий український журналіст

У Києві пішов з життя відомий український журналіст Борис Клименко, повідомила його дружина Валентина.

Пише http://www.replikanews.org

“Боря пішов .. Як цей світ буде існувати без одного з найкращих людей”, – написала вона на сторінці в Facebook в понеділок.

27 березня вона повідомила, що у Бориса Клименка стався ішемічний інсульт.

Клименко був одним з найвідоміших і професійних журналістів початку 90-х, коли працював київським кореспондентом іспанського агентства ЕФЕ.

Нагадаємо, пішов із життя Іван Вакарчук – колишній міністр освіти і науки України, ректор Львівського університету, батько музиканта і нардепа Святослава Вакарчука. Про це повідомив керівник Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

«Велика втрата. Від нас пішов Іван Вакарчук. Велика людина, той хто вмів змінювати життя на краще. Для мене улюблений ректор alma mater, міністр освіти з яким мав честь співпрацювати, змінюючи цю галузь », – написав В’ятрович.

За словами В’ятровича, Іван Вакарчук «зробив так, що з 2008 року майже до півмільйона українських дітей завершують школу з надією на чесний вступ, і ця надія не марна. Він поставив безкомпромісно питання якості освіти в нашій вищій школі, почав піднімати престиж природної, математичної та фізичної освіти в школі ».