Тільки що повідомили! Пуtіnа вже немає на цьому світі.. Він впав на очах у свого персоналу!.. (ФОТО)

Про це повідомляють російські ЗМІ. У Путіна зупинялося серце

Російські журналісти, близькі до оточення Путіна, розповіли, що 22 жовтня близько 21:05 за московським часом співробітники служби безпеки Путіна перебували на чергуванні у його резиденції. Згодом вони раптово почули шум і звуки падіння, що долинали зі спальні президента країни-агресорки.

Двоє співробітників служби безпеки негайно пішли в спальню президента і побачили Путіна лежачого на підлозі біля ліжка та перевернутий столик з їжею та напоями. Мабуть, під час падіння президент зачепив і обрушив на підлогу стіл та посуд, що й викликало галас,
– зазначили представники медіа.

За їхніми даними, Путін “судомно згинався, лежачи на підлозі, закочувавши очі”. Саме тому працівники служби безпеки негайно викликали медиків, які перебували в одній із сусідніх кімнат резиденції.

“Лікарі провели реанімацію, попередньо з’ясувавши, що президент має зупинку серця. Допомога була надана вчасно, серце запустили й Путін прийшов до тями”, – сказали у ЗМІ.

За відомостями представників телеграм-каналу, Путіна наразі перемістили до спеціально обладнаної кімнати у його резиденції, де вже було встановлено необхідне медичне обладнання для реанімації. За їхніми словами, фактично це палата інтенсивної терапії, обладнана новітньою технікою і тепер президент країни-агресорки перебуває під наглядом медиків.

Путіну вже шукають заміну

Путіну вже шукають заміну

Журналісти також розповіли, що випадок із зупинкою серця Путіна серйозно стривожив найближче оточення президента. Зрештою лікарі вже попереджали, що президент країни-агресорки “дуже поганий і до кінця осені навряд чи проживе”.Джерело