Тільки для обраних: в супермаркети України тепер пустять не всіх. Щойно повідомили подробиці…

У зв’язку із загрозою поширення коронавірусної інфекції серед населення України, зокрема, серед відвідувачів продуктових магазинів , керівництво мережі супермаркетів “АТБ” прийняло рішення про введення суворих заходів для покупців. Про це пишуть Факти.

Пише http://globalpres.co

Відомо, що число заражених коронавірусів в Україні зростає з кожним днем. За станом на понеділок, 30 березня, згідно з офіційними даними, які надало Міністерство охорони здоров’я, в нашій країні кількість інфікованих досягла 480 осіб.

При цьому вже 11 українців померло від ускладнень в перебігу хвороби. У зв’язку з цим у всіх супермаркетах мережі “АТБ” були введені обмежувальні заходи для тих, хто відвідав магазин з метою поповнити продуктові запаси.

Керівництво компанії “АТБ” ввело нове правило для відвідувачів: відвідування магазину заборонено для тих громадян, які не матимуть при собі захисну медичну маску. Обмеження були введені в рамках відповідного розпорядження органів місцевого самоврядування про посилення обмежувальних заходів для недопущення поширення китайського коронавируса серед українців.

У список населених пунктів, що потрапили під обмеження, потрапили магазини “АТБ” в таких містах:

Київ;

Гостомель;

Житомир;

Ватутіно;

Сумы;

Тростянець;

Путивль;

Кролевець;

Кременчуг;

Миргород;

Тернопіль;

Коломия;

Чернівці;

Тлумач;

Заболотів;

Івано-Франківськ.

Також відвідувачі зобов’язані надіти одноразові рукавички перед здійсненням покупок.

Крім того, керівництво мережі “АТБ” попереджає, що список може бути розширений в подальшому в разі відповідних рішень з боку місцевої влади або ж через постанову української влади.