Тетяна Малахова: Яка гaньбa. Хочуть виховати наших дітей «какаяразница». Для чого це робиться?

Міносвіти пропонує об’єднати в один предмет українську мову й літературу з зарубіжною!
Іншими словами, хочуть освітянські чинуші допомогти Путіну, а саме – виховати юнацтво, яке згодом буде вважати себе «русским народом» і кричатиме «путинпамаги».

Пише http://www.replikanews.org

Міносвіти України хоче вдарити Україну антиукраїнським підручником «під дих» , виховати нове покоління «какаяразница», та ще й «какей» минулих, бо навіть за радянщини такої ганьби не було! Для чого це робиться? Як би влада не дискредитувала українську національну ідею, як би не вбивала нашу віру, українська національна свідомість не вмирає, а навпаки – піднімається. Що ж робити манкуртам, які хочуть вислужитись перед паханом -Кремлем і «змокшанити» Україну? Відібрати в українських дітей мову і літературу – спочатку типу змішати з зарубіжною, а потім вичавити!
Я навчалась в звичайній школі на Донбасі, учні якої влітку покидали шахтарську Горлівку та їхали до бабусів-дідусів на Урал, на Вологодщину, в Башкірію тощо… я їхала спочатку в Сахновщину, до маминої мами, а потім в В’ятку – до батьківської рідні. Я дуже любила свою рідну Сахновщину, але була зросійщеною школяркою, яка переписувала в товсті зошити вірші Ахматової і Сєверянінова, і якби не моя українська бабуся і цікаві уроки української літератури, я б, напевне, ніколи не повернулась до українських корнів. Ми з вами десятиліттями ходили мокшанськими болотами, і саме уроки з української літератури і мови стали для нас рятівним місточком, який привів нас на Майдан.
Відверто кажучи, ще в 2014 році я чекала, що влада візьметься за освіту і спрямує її роботу на виховання українців. Скине, так би мовити, з освіти радянсько-російський леп і запропонує використовувати на уроках безцінні випуски програми «Велич особистості» Ірини Фаріон… Ірина Фаріон “Не склалося”… Ми боролися поодинці. Я, наприклад, писала дописи і вірші в ФБ, а Ірина Фаріон випустила близько 200 студій про видатних українців і саме цими випусками виховала тисячі молодих патріотів. Моя дочка, яка народилась в Горлівці, закінчила школу в Москві і там же навчалась в театральному, подивилась кілька випусків програми Ірини Фаріон і зізналась, що ці програми змінили її світогляд. Дійсно, змінили – вона стала розмовляти українською, виховує своїх дітей українцями і вважає себе націоналісткою. Я пишаюсь, якими ростуть мої онуки! Старший, наприклад, відмовився в школі сідати за одну парту з дівчинкою, яка сказала, що «никагда не буду гаварить на украинском».
Захищаймо нашу школу і наших дітей! Ворог бачить – нас не вбити кулями, не купити рублем, і тому вони пішли «іншим шляхом» – хочуть виховати наших дітей «какаяразница».

Тетяна Малахова