Тeрпeць yрвaвcя! Знаємо, що нас мoжyть після цього пeрeслiдyвaти і навіть знищити, але ми повинні це cкaзaти людям (Відео)

У наших лікаря увірвався терпець і вони зробили екстрене звернення до влади і Президента України.

За словами лікарів, після «нечуванних реформ» Супрун, вони змушені працювати в одних трусах.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Лікарні зруйновані, грошей немає, масок немає, форми немає, апаратури немає.

За 6 років знищено все, що тільки можна було знищити.

Лікарі стверджують, що Супрун це страшний ворог для України, яка будучи іноземним лобістом і агентом навмисно знищила і так слабку медицину.

Тоді було погано, але зараз медицини немає взагалі!

Медики змушені боротися з Covid-19 в одних халатах і трусах. Вони жорстко розкритикували медреформу Супрун.

«Ми ще живі і хочемо жити», – кажуть лікарі.

«За роки так званої медичної реформи, яка представляє собою глобальний захід зі знищення в Україні практичної медицини, ми звикли до цинізму з боку владних структур.

Засобів індивідуального захисту і діагностики немає. Пробірок для забору матеріалу на виявлення коронавируса немає. А якщо відсутня діагностика – дані про поширення інфекції не можна вважати достовірними », – заявили вони.

Лікарі прямо говорять, що Супрун страшніше будь-якого Путіна і будь-якої російської армії. Її «реформи» можуть привести до мільйонів жертв.

Що зробила Супрун за 5 мільярдів доларів і 3 роки «реформ»?

1. Закрила в 2017 році Держсанепідслужби – єдиний протиепідемічний орган в державі. Після цього потрібно було б створювати аналог американського CDC (Центр контролю та попередження захворювань). Однак Центр громадського здоров’я мав свідомо менший функціонал (моніторинг і комунікації).

Тому немає зараз швидкої діагностики – тому що немає мережі ПЛР-лабораторій для тестування на наявність інфекції (раніше такі лабораторії були в кожному регіоні). Немає мережі для дезінфекції. Все розпорошено по багатьом відомствами або зникло зовсім.

2. Припинила підготовку епідеміологів. Зараз їх близько 500 на всю країну. Їх не вистачає для дослідження випадків інфікування та ізоляції контактних осіб. Тому сценарій Південної Кореї, коли епідемія стримується без жорсткого карантину, – для нас неможливий фізично.

3. Замість використання кредиту Світового банку (215 млн доларів) на закупівлю самого критичного обладнання – використовувала, як кажуть розслідувачі, 6 млн доларів на власний піар і «тренінги».

4. Витіснили з центральних органів охорони здоров’я багатьох «робочих конячок» – спеціалістів з медичною освітою.

5. Платила своєму оточенню зарплати понад 100 тисяч гривень, в той час як рядові лікарі продовжують звільнятися через мізерну і нереальною для виживання зарплати в 3-6 тисяч грн. Перетворила Центр громадського здоров’я в «годівницю», коли значна частина його бюджету вимивалася на пов’язані з Супрун ГО і ФОПи.

6. Політика Супрун привела до відтоку з країни медичної молоді та лікарів середнього віку. Через різницю умов в українських лікарнях і в іноземних клініках виїхало понад 10 000 лікарів. 

7. Не створила стратегічного резерву засобів індивідуального захисту і засобів дезінфекції. Більш того, значна частина такого резерву була утилізована через минулих термінів придатності.

8. скасувала статистичну форму №12. Через це зараз немає повноцінного механізму, щоб оцінити захворюваність на ГРВІ або пневмонії, і поки не вистачає лабораторій і тестів – оцінити ситуацію непрямим шляхом.

9. Представник команди Супрун – депутат з «Голосу» – ініціювала атаку і цькування в ЗМІ перших українських розробників ПЛР тест-систем.

«У нас були свої тести ще в кінці січня. В середині лютого вони навіть пройшли бюрократичні перепони і зареєструвалися офіційно. Однак замість захисту таких інновацій – ми знищили таку ініціативу. І закуповуємо зараз з-за кордону. Набагато дорожче. І набагато повільніше – тому іноземні виробники мають обмеження для експорту. Тому захворіли тисячі людей – їх ми побачимо в лікарнях найближчі 2 тижні », – написав Аристов.

10. Були порушені всі підходи менеджменту при запуску медреформи. Лікарі та керівники лікарень не отримали достатньої підтримки і інструментів, щоб вижити при змінених правилах. 

Обов’язково поділіться зі своїми друзями. Країна зобов’язана знати правду!