«Тепер нехай лежать»: нардепи з коронавірусом влаштували свавілля в лікарнях, ганебні деталі

Народні обранці відбирають кабінети лікарів, щоб переробити їх під «платні палати» і не лежати з іншими

Про беззаконня, яке твориться в київських лікарнях, де лежать депутати, у яких виявили COVID-19, розповів адвокат Олександр Боришевич. Останній опублікував відео у себе на сторінці у соцмережі Фейсбук, в якому поділився кількома історіями, почутими від лікарів (щоб подивитися, проскрольте вниз). politeka.net

Пише http://globalpres.co

«Перша: ординаторські лікарів (загальні кімнати для медиків, — прим. ред.) в Олександрівькій, Амосова, інших лікарнях зараз переобладнують під VIP-кімнати. Друга: народні депутати, які лежать в Олександрівській лікарні, не хочуть лежати по двоє і по троє, і вимагають розселяти їх по кімнатах по одному», — повідомив адвокат.

Пост викликав ажіотаж у користувачів, які кинулися активно обговорювати ситуацію:

«А цвинтар для них окремий віп чи зі всіма будуть?!

«Це часом не ті депутати які прилетіли з Куршавелю? Максимально довго приховували інфу та встигли уже багатьох заразити. Мдаа»

«Головного лікаря заставляють, і він це організовує, йому нема кули діватися.»

«100% згодна. Сестра працює лікарем в одній з міських лікарень,то каже, що робиться щось неймовірне. Лікарні не готові, медперсоналу нічим добиратися, а ту З/П, що отримують вся піде на оплату дороги, щоб добратися. Страшно!!!!»

«Якого вони в принципі пруться в лікарню з температурою 38? Їм треба сидіти вдома пити чай з малиною (іншого лікування не існує) і не займати чиєсь місце, місце тих, яким дійсно треба.»

Щойно підвозив кількох лікарів на роботу! Дві історії про наших народних обранців: 1. Ординаторські лікарів в Олександрівській лікарні і в Амосова — переобладнують під VIP палати! 2. Народні депутати в Олександрівській лікарні вимагають щоб їх селили по одному в палату! Достойні вчинки справжніх владних мужів!

Gepostet von Олександр Боришкевич am Mittwoch, 25. März 2020

Раніше ми повідомляли, в Україні чотири народних депутата підхопили COVID-19. Останнім став Руслан Горбенко зі «Слуги народу», який підтвердив, що знаходиться в Олександрівській лікарні.