“Тепер буде донечка?”: Дружину Олега Винника вітають з вагітністю. Поділилися ексклюзивним фото

Фото Олега Винника з дружиною викликало бурхливе захоплення у Мережі. 

Так, деякий час назад на фан-сторінці бек-вокалістки Олега Винника Таюне (Таїсії) з’явилося її спільне фото зі співаком. На ньому Таюне і Олег зображені в білих футболках. Судячи з того, як ніжно Винник обійняв дівчину, між ними явно не тільки робочі стосунки. 

Пише http://globalpres.co

“Яка гарна пара”, “мило виглядають разом”, “прекрасні, щастя їм!”, “Пощастило Таїсії зустріти Олега”, – коментують фото шанувальники зіркової пари. Багато хто звернув уваги, що у Таюне округлився живіт: “друга дитина? Як чудово”, Поповнення в сімействі? “,” Тепер буде донечка? “

До слова, сам Олег чутки про можливий роман з бек-вокалісткою не коментує, проте в ЗМІ говорять, що їхні стосунки зав’язалися ще в студентські роки, а одружилися вони ще в 90-х роках. Чутки про весілля Олег не спростовує.

Більш того, в Німеччині він розповів в одному з інтерв’ю 2005-го року про те, як він радий, що його сім’я переїхала ближче до Штутгарту, де він тоді працював. Він розповідав також і про те, що через гастроі часто не бачить свою сім’ю і сумує за сином. За інформацією його син знаходиться в Німеччині, йому зараз близько 14 років. Також говорили, що хлопчика звати Юліан.