Те, що знайшли у підвалі старого особняка, поставило в ступор всю світову громадськість…

Близько 50 років тому в Лондоні розчищали місце для будівництва нового кварталу. Тоді було знесено кілька старих особняків, зокрема й будинок, що належав колись Томасу Теодору Мерліну. У підвалі цієї будівлі виявили кілька тисяч старих запечатаних дерев’яних ящиків…

Відкривши ці скрині, будівельники жахнулися, адже всередині лежали скелети різноманітних міфічних істот (фей, вампірів, лікантропів, рогатих зайців, перевертнів тощо). Про деяких з них люди чули з казок, інші й зовсім здалися їм незнайомими і дивними. У цьому матеріалі ми постараємося трохи відкрити таємницю цих істот і розповімо більше про Томаса Теодора Мерліна.

Взагалі, особистість цієї людини оповита різними легендами. Відомо, що народився він у далекому 1782 році. Мати Мерліна померла під час пологів. Виховував хлопчика батько, якого звали Едвард. Саме він вплинув на світогляд хлопчика, оскільки сам сильно захоплювався езотерикою.

Едвард із сином багато подорожували світом, збираючи різноманітні артефакти. Смерть батька Томас пережив дуже складно, але все ж він знайшов у собі сили повернутися в науковий світ. Томас багато працював над зібраними артефактами і регулярно спілкувався з представниками тодішньої наукової еліти.