“Така радість, дорога Аллочка”: новина від Мазур зворушила українців. Мужність!

Наближається Великдень-2020 року, і зірки шоу-бізнесу і телебачення, беручи участь в своєрідному челленджі, продовжують викладати рецепти пасок. Ось і ведуча “ТСН Тиждень” Алла Мазур поділилася своїм фірмовим рецептом паски по-закарпатськи.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Приготування паски по-закарпатськи
Для приготування опари потрібно 70 мл теплого молока, 12 г дріжджів і 1 ст. л. цукру добре змішати і поставити в тепле місце.

Для приготування тіста необхідно змішати 250 мл молока, 2 жовтки і ½ столової ложки цукру (або трохи більше, якщо хочете солодший паску). Рідку суміш потрібно з’єднати з борошном, потім влити в неї готову опару і змішують густе тісто. Щоб зробити паску модною, додайте 30 г міцного ароматного алкоголю (рому або коньяку) і сухофрукти: чорнослив, сушену вишню, журавлину, курагу. Але не більше, ніж 100 грамів на 1 кг тіста.

За карпатським традиціям, щоб тісто добре підійшло, його потрібно накрити білою серветкою або вишитим рушником і покласти зверху гілку свяченої верби. Тісто потрібно поставити в тепле місце. Коли воно підійде, розкладіть його по формам дати знову підійти і випікати в духовці при 175 градусах. Після того як дістанете паску з духовки, окропіть холодною водою, щоб скоринка стала м’якою і блискучою.

Потім необхідно покрити паску глазур’ю, приготовленою заздалегідь, і прикрасити горіхами і сухофруктами.

Українці раді отримати звісточку від улюбленої ведучої:
“Це така мужність, така радість чути вас, дорога Аллочка”.