“Так що ж таке?” – Скабеєва не може зрозуміти, чому Росія втрачає Україну

Скабеєва в ході ефіру дивується, чому стратегія Кремля щодо України не працює.

У прямому ефірі ток-шоу “60 Мінут” Ольги Скабеевой на федеральному каналі “Росія-1” висловили нерозуміння, чому стратегія Кремля щодо України не тільки не приносить результат, але і дає ось прямо протилежний ефект: з кожним роком все більше число українців негативно ставляться до Росії.

Пише http://www.replikanews.org

На ефір програми звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський, який є одним з представників України в Тристоронньої контактній групі по Донбасу.

У своєму блозі на відеохостингу youtube Казанський показав фрагмент програми, на якому Скабеева в ході ефіру запитує колишню “регіоналку” Олену Бондаренко про те, чому стратегія Кремля щодо України не працює.“Все менше Україна нагадує братська держава”, – розчаровано визнає Скабеева.

Більш того, російська телеведуча не розуміє, чому прихильники Росії в Україні не виходять заявляти про свою позицію: відповідне питання вона адресував Бондаренко, яка назвала його провокаційним.

Казанський пояснив російської телеведучої, що результат політики Путіна щодо України за 7 останніх років став причиною того, що прихильники РФ виявилися в Україні в абсолютній меншості.

“Так що ж таке? Чим більше всяких гидот Путін пише про Україну, тим менше Україна нагадує братська держава. Просто неймовірно! Хто б міг подумати, що так буде ?!” – зазначає Казанський