Таємна зустріч тет-а-тет: Зеленський і Порошенко провели бесіду. Рішення прийняте!

Коли Володимир Зеленський в кінці березня під час обговорення законів про продаж землі і про банки зустрічався один на один з усіма головами фракцій, спонукаючи їх голосувати, він зустрівся також тет-а-тет і з екс-президентом України Петром Порошенком.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про це пише телеграм-канал “Політика Країни” з посиланням на джерела в Офісі президента.

“Це була їхня перша зустріч тет-а-тет на Банковій з моменту президентських виборів. Як відомо, після цього Євросолідарність дала свої голоси за обидва закони, що і забезпечило їхнє прийняття. Також останнім часом загальмувався розслідування кримінальних справ проти Петра Порошенка”, – йдеться в повідомленні телеграм-каналу.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Ірина Венедиктова в інтерв’ю “Українській правді” заявила, що президент Володимир Зеленський, представляючи її кандидатуру на пост на затвердження Верховної Ради, не ставив їй ніяких умов.

Відповідаючи на питання журналіста, чи дійсно її призначили на посаду генпрокурора, щоб посадити екс-президента України Петра Порошенка, Венедиктова відповіла:

“Я так розумію, що суспільство якраз саме так і сприймає мене. Більш того, я чомусь вже вважаю, що і Петро Олексійович сприймає моє призначення теж саме так. Тому що досвід наших” взаємин “, якщо можна так сказати, коли я була тимчасово виконуючим обов’язки директора Державного бюро розслідувань, як раз на такі думки і наводить “.

Однак Венедиктова заявила, що це не так.