“Та щоб ви скиснули!”: Притула різко звернувся до українців. “Що це таке взагалі”

Відомий шоумен Сергій Притула, який раніше розповів про свою “погану звичку” на карантині, на цей раз різко розкритикував російську музику в перевагах українців.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Так, ведучий проаналізував популярні кліпи в українському сегменті YouTube і виявив, що в десятку найбільш прослуховуваних пісень увійшли тільки два треки, виконані українцями.

Решта – композиції російських реперів, яким, в більшості випадків, заборонений в’їзд в Україну через порушення законодавства.

“Що там у нас в трендах? Та щоб ви скиснули! Друзі, нам треба серйозно поговорити … Що це таке? Ви взагалі бачили, що у нас в трендах українського YouTube. Ви розумієте, що у нас популярне, що люди дивляться? ” – обурився Притула.

У першій десятці треків Притула виявив всього дві композиції українською мовою. Найпопулярнішою ж піснею в трендах виявилася композиція російських виконавців Cream Soda & Хліб “Плачу на техно”.

“Ось ви чому заслухали цю пісню до дірок? Вона вам близька? Ви так само, як і співають у пісні, мрієте щось купити на Кузнецькому мосту? А ви взагалі знаєте, де це і що на Кузнецькому мосту моста немає. Так само , як в Росії конституція є, а прав немає. Загадкова країна, я вам скажу … “- висловився ведучий.

Далі його увагу привернув трек Єгора Кріда і Моргенштерна.

“Тут більше уваги привертає особистість Моргнештерна. Це той російський репер, який 8 грудня 2019 року давав концерт в Одесі в день жалоби за загиблими у пожежі в одеському коледжі і назвав той самий день” е ** ною показухою “? Українці, він сс * т вам в очі, а ви йому підспівували ?! “