Сильно боліло в грудях. Вийшов з тренажерного залу і помер.. У віці 46 років раптово пішов з життя відомий телеведучий та актор

Індійський актор, співак і телеведучий Пуніт Раджкумар-знаменитість, який був ведучим “Хто хоче стати мільйонером?”, пішов з життя у віці 46 років.

Пише https://world-news.video

Як повідомляє BBC, головний міністр Басаварадж Боммай повідомив журналістам, що Раджкумара відвезли до лікаря зі скаргами на сильну втому після відвідування тренажерного залу. Там він провів дві години в інтенсивних тренуваннях.

Крім того, у нього були сильні болі в грудях. Актор був в терміновому порядку доставлений в лікарню Бангалора, де пізніше помер від інфаркту. У Раджкумара залишилися дружина і дві неповнолітні дочки.

Смерть актора стала ударом для його шанувальників. Тисячі людей кинулися до лікарні, що викликало в місті величезні затори.

“Жорстока іронія долі вирвала у нас плідного і талановитого актора Пуніта Раджкумара. Це був невідповідний вік – він був занадто молодим. Прийдешні покоління будуть пам’ятати його з любов’ю за його роботи і прекрасну особистість”, – написав у Твіттері прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді.

Раджкумар був співаком, актором кіно і телебачення, який зіграв головну роль в більш ніж 29 фільмах, ставши однією з найбільших зірок індійського кіно.