Світ таkого ще не бачив! Ч0ловіk провів 25 роkів в печері, те, що він там створив вражає! Це варто побачити на власні 0чі.. (ВІДЕО)

Чоловік ізолювався від людей та провів 25 років у пустелі лише з собакою, те, що він створив у своїй печері-домівці вражає.

Високо в пустелях Північного Нью-Мексико, ви можете наштовхнутися на в’їзд в звичайну на перший погляд печеру. Ну, це доволі цікава, але нормальна для даної місцевості, картина, пише “То є Львів”.

Провівши останні 25 років в компанії лише зі своїм собакою, Ра Полетт була займався різьбленням піщаника в печері Нью-Мексико посеред пустелі, вкладаючи всю душу й натхнення в неймовірної краси фігури із приголомшливою деталізацією.

Полетт витрачав сотні годин на кожен елемент. Робота, зафіксована на відео, зайняла 900 годин. При звичному 8-годинному робочому дні, це майже в п’ять з половиною місяців!

Полетт не вважає себе художником, лише людиною, що висловлює свої почуття у пpистpасті до роботи. Метою його роботи є надихнути інших людей відкривати свої емоції та сприймати дива навколишнього світу й їх неймовірній повноті на фарбах.

Його робота залишалась непоміченою, допоки режисер-документаліст не почув про його проект у високогірній пустелі.

Після трьох років зйомок, про “Печеру Digger” заговорили безліч телеканалів, надихаючи та дивуючи людей у всьому світі… саме те, чого й бажав Поллет.

На цьому відео показано гіпнотизуючий процес роботи Полетт, в яку від вкладає усе своє серце.

За матеріали.