“Стан нормальний більш-менш”: В Житомирі зафіксували перший випадок коронавірусу. Чоловік приїхав з Австрії

Мер Житомира Сергій Сухомлин заявив, що в місті зафіксовано перший випадок зараження коронавірусом COVID-19.

Пише http://www.replikanews.org

За його словами, лабораторним дослідженням було підтверджено наявність коронавірусної інфекції у 56-річного мешканця Житомира, який нещодавно прилетів з Австрії.

«У нас перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус у Житомирі. Житомирянин, який повернувся з Австрії, йому 56 років. Стан нормальний більш-менш», — заявив мер Житомира.

Сухомлин зазначив, що у зв’язку з завезенням коронавірусу з-за кордону усі жителі Житомира, які повертаються до України спецрейсами, будуть проходити обов’язковий медичний огляд одразу після прибуття.

«Якщо є температура і інші ознаки захворювання — прямо там пройдуть експрес-тести», — наголосив він.

В Україні раніше підтвердили 16 випадків коронавірусу. Два з них — в Житомирській та Чернівецькій областях — смертельні.

У всьому світі зареєстровано понад 218 тисяч підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19, з яких щонайменше 84 тисячі осіб вилікувалися. Від ускладнень, викликаних інфекцією, померли понад 8,8 тисяч пацієнтів.

В Україні до 3 квітня ввели загальнонаціональний карантин. Низка міст закрили всі місця масового відвідування, крім аптек, магазинів та АЗС.