Стан був важкий! Не стало легендарної актриси. Через коронавірус похорон під загрозою

Російська актриса, народна артистка СРСР Інна Макарова померла на 94-му році життя. Про це ТАСС повідомила її донька Наталя Бондарчук.

Пише http://www.replikanews.org

Інна Макарова була госпіталізована в Москві на початку березня. Її стан медики оцінювали як тяжкий. Однак її рідні не коментували стан актриси і не розкривали її діагноз. Раніше Інна Макарова страждала від нападів астми, але навіть через це не стала відмовлятися від роботи, знімаючись аж до 2015 року. Крім того, у неї були проблеми з пам’яттю.

– Вона починає бачити всіх людей, які вже пішли. Тата мого, бабусю. Я не звинувачую її в цьому, – говорила тоді дочка артистки.

Актриса померла раптово, і її смерть для родичів викликала багато проблем, так як під час поширення коронавірусу її похорони опинилися під загрозою.

Після себе Інна Макарова залишила багату спадщину. Але про її заповіт ніхто поки не знає, але неважко здогадатися, що спадок перейде найближчому родичу. В її випадку – це дочка, 70-річна Наталія Бондарчук. Також, крім дочки, у актриси є два чоловіка, але вони вже давно померли.