“Сталось те, чого я найбільше боялась”, – зірка “Голосу Країни” 19 годин народжувала дитину сама вдома у ванні

Як виявилося, артистка народжувала вдома, адже боялася лікарень. За словами співачки, все пройшло відносно добре. Рак згадувала, що у неї були дуже довго перейми, і в підсумку пологи зайняли 19 годин. Весь цей час поруч зі співачкою не було лікарів, а лише вона з чоловіком й по скайпу вони зв’язувалися з акушеркою.

Пише https://world-news.video

На думку артистки, якби вона була в пологовому будинку, їй би ніхто не дав народити самостійно. Приймав пологи чоловік, і перерізав пуповину, а далі артистка почала процес реєстрації дитини з оглядами у педіатра й акушера-гінеколога. Остання відразу погано поставилася до артистки.

“Зі мною сталося те, чого я так сильно боялася. Саме через мій вибір, через те, що я вирішила народжувати вдома, через те, що я сильно ризикувала, вона (гінеколог-ред.) проявила агресію до мене… Вона багато болю мені заподіяла, як емоційного, так і фізичного. І якщо до цього огляду я ходила і літала над землею, після того, як мені вдалося народити вдома… А як я побувала у цієї жінки, хоча жінкою я її не назву, У мене почався моє персональне пекло”, – поділилася Рак.