Стало відомо, Ч0МУ саме мусульмани та євреї не їдять СВИНИНУ! Приг0ломшливе науk0ве обґрунтування!!!

На подібне запитання скрізь можна почути одну й ту саму відповідь: “Тому що свиня – брудна тварина”. Забудьте про це, бо коли релігії зароджувалися, скажімо чесно, сама людина була не чистішою.

До нашої ери люди викидали помиї просто у вікно на дорогу, а потім добиралися цими дорогами до сусідів. Тому брудними були і домашня худоба, і сама людина. То чому ж саме свиня?

Клімат, у якому проживали прихильники ісламу та іудаїзму, був дуже спекотним, а свинина – м’ясо, що швидко псується. Плюс свиня всеїдна, вона їсть навіть власні екскременти, відповідно, м’ясо свині містить трихіни – паразитів, що сприяють розвитку хвороб. Тепер підсумовуємо всі ці фактори і розуміємо, яка божевільна кількість отруєнь була в людей у такому кліматі після поїдання свинини. А віруючій людині нескладно було прикріпити до цього релігійний сенс: якщо тіло відкидає це м’ясо – значить, у ньому є щось диявольське і нечисте. Висновок: заборонити! Єдиний спосіб позбавлення від паразитів – заморожування свіжого м’яса. Але в спекотній пустелі на той час холодильники, на жаль, не водилися.

Майже будь-яку релігійну харчову заборону можна пояснити науковим шляхом. Наприклад, закони кашруту поклали заборону на вживання в їжу хижих тварин – вовків, ведмедів, лисиць, собак, бо вони м’ясоїдні, а відтак в організмі присутні токсини. Або з тієї самої причини в юдеїв існує заборона на вживання в їжу крабів, раків та омарів – у м’ясі ракоподібних міститься птомаїн (трупна отрута).