“Сьогодні, у Вербну неділю”: Фреймут повідомила про втрату близької людини. “Так і не встигла попрощатися”

Популярна українська телеведуча Оля Фреймут повідомила про трагедію.

Зірка написала пост з сумною новиною в своєму Інстаграм. Як виявилося сьогодні, 12 квітня, помер духовний наставник зірки отець Василь Репіневський.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

“Мої душевні сили і принципи, наповнення і віра – це все від Нього. Перше Причастя Злати (дочки телеведучої, – ред.), новосілля, великі і дрібні події мого життя – були з благословення отця Василя”, – повідомила Фреймут.

Зірка зізналася, що в дитинстві хотіла потрапити в монастир і перед уроками навіть встигала на щоденні літургії. Однак отець Василь запропонував Ользі служити Богу по-іншому:

“Він бачив моє покликання. Завжди підтримував – і молився … Він святий, я це знаю, тільки шкодую, що так і не встигла попрощатися. Неймовірні співчуття матінці і дітям. Отче, як тепер цей світ буде без Вас?”, – написала Фреймут.

Майже за годину пост зібрав багато сумних коментарів.

“😩 прийміть мої співчуття”, “Оля, мої співчуття. Я впевнена що він завжди буде у Вашому серці і душі”, “Співчуваю. Царство Небесне”, “Царство небесне 🙏”, “Кажуть, що якщо людина вмирає у Велике свято, то він відразу потрапляє в Рай! Царство Небесне))) “,” Мені так боляче, що я завжди відкладала візит до батька Василя … як часом може бути пізно ((((світла пам’ять отцю Василію, він був дійсно священиком Бога! !! “,” Вічна пам’ять 🙏🏼 “,” Співчуваю 😔 “,” співчуття рідним … “,” Мені дуже-дуже шкода. З життя пішов світла людина ” , “Прийміть, будь ласка, щирі співчуття! 💛”, – написали користувачі мережі.