Скільки це ще буде продовжуватися? Мати Зеленського звернулася до українців: “Більше не можу це слухати..” (ВІДЕО)

Журналісти завітали до маленької батьківщини слуни народу – Кривого Рогу – та поспілкувалися з його рідними, повідомляє  Hromadske.

Мама Зеленського Римма розповіла, що “почуває себе погано”, адже ніколи не чула про свого сина стільки бруду та незаслужених звинувачень.

“ я почуваю себе погано. На Володю ллють бруд, він порядний, чесний хлопець. Те, що він заробив – він заробив чесним шляхом, своєю працею. Він не крав. Ну скажіть, скільки можна поливати брудом людину”, – поскаржилася мати Зеленського.

“ЦЕ ВИГІДНО ПОРОШЕНКУ, ПОДИВІТЬСЯ, ЩО РОБИТЬСЯ НА ЙОГО ТЕЛЕКАНАЛАХ. АЛЕ Ж У ЛЮДИНІ ПОВИННА БУТИ ЯКАСЬ КУЛЬТУРА. ХІБА МОЖНА ТАК РОБИТИ? ТО У НЬОГО НІБИТО НЕМАЄ ПРОГРАМИ, ТО У НЬОГО НЕМАЄ ЛЮДЕЙ В КОМАНДІ, ТО ВІН – КРЕМЛІВСЬКИЙ”, – РОЗПОВІДАЄ ЖІНКА.

“Володя закінчив школу з двома четвірками, університет. За освітою він – юрист, а не артист. Чому з нього роблять якогось д*біла”? Йому не потрібні гроші, Володя – забезпечена людина. Він хоче, щоб в Україні усе змінилося, щоб молодь не виїжджала за кордон, щоб закінчилася війна. Просто він не може дивитися, як у нас люди живуть”, – резюмувала Римма Зеленська.Джерело