Швидкі мчать колонами… Трапилась бiдa. Пoтрiбнa тeрмiнoвa дoпoмoгa. Цього разу надзвичайно важкий борт

У Київський військовий госпіталь у четвер, 9 вересня, привезли поранених на Донбасі українських захисників. Більшість із них були доправлені в украй важкому стані з відірваними руками і ногами.

Пише https://world-news.video

Як повідомила на своїй сторінці ув Facebook волонтерка Наталя Юсупова, всім доправленим у госпіталь військовослужбовцям від 21 року до 25 років. Усього, за її словами, тільки цього тижня в госпіталь було оформлено 15 військових.

Серед них є бійці з ампутаціями і тяжкопоранені від куль і осколків, контужені після артилерійського обстрілу і підривів на мінах.

Наталя Юсупова зазначила, що потреби госпіталю в медикаментах і продуктах волонтери закривають. Також вона розповіла, що цього місяця вона оплатила лікування хворого на онкологію українського бійця, закупила для фронту ліки і придбала квадрокоптер.

У той же час вона зазначила, що військовослужбовці продовжують потребувати допомоги українців. Вона має в своєму розпорядженні список необхідних речей. Серед іншого – квадрокоптер для розвідки.

Для тих, хто хоче допомогти, Юсупова написала номери банківських карок – 4441111447002464 та 5375414120659130 Монобанк.

Вона заздалегідь подякувала за допомогу і зазначила, що навіть 10 або 100 гривень стануть суттєвою підтримкою для військових.