Щодо рейтингу Зеленського. Мені здається, що тут немає особливої несподіванки. Причин є дві – журналіст

Допис відомого українського журналіста Олекси Шалайського.

Пряма мова:

Щодо рейтингу Зеленського

Мені здається, що тут немає особливої несподіванки. Причин є дві.

Перша. Правління Зеленського ділиться на дві частини: Гончарука і Шмигаля. І перша частина була зовсім не такою пoгaнoю, як би хотілося опонентам. Найчастіше владу кpитикyвaли за слабкість стратегій. Ну, і ще xaмoвитicть людей a la Bogdan. Натомість тактичні кроки у підприємців відрази не викликали, а топ-кopyпція справді зменшилась до цілком прийнятного рівня. Завал по всіх фронтах стався лише під час перезавантаження виконавчої влади.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

І тут виникає друга причина. Хоча кількість зашкварів в останній час почала перевищувати всі мислимі норми, і навіть мені особисто здається, що так завжди і було, насправді все це коїться лише останні два з хвостиком місяці. А для того, щоб посполиті дізнались про те, що у владі стались кардинальні зміни – двох місяців замало. Про кpaдiжки в Автодорі чи на ринку енергетики чи навіть про другий етап медреформи не кожен журналіст чи депутат одразу в’їде, а тут треба не тільки зрозуміти, а ще й пояснити широкому оточенню.

Звісно, оскільки влада вже практично перестала реагувати на зойки експертного середовища чи медіа, то рейтинги її будуть хоч і повільно, але невпинно падати.

Але зараз звинувачувати виборців у тyпocтi, мені здається – не варто. Занадто малим багажем інформації вони володіють, аби робити кардинальний переворот своєї політичної свідомості.

Oleksa Shalayskiy