Щоб ваші рушники були без жовтих плям, у нас є геніальний спосіб для їх видалення. Потрібно зробити всього одну процедуру…

Після покупки нового комплекту рушників ви думаєте лише про те, як не зіпсувати їх та використовувати у довгостроковій перспективі!

Рушники стирають дуже часто, тому до цієї процедури необхідно поставитися з належною увагою.

Як прати рушники – питання, яке потрібно взяти до уваги.

Давайте подивимося, як прати рушники.

Прайте рушники з оцтом

Щоб забезпечити органічне та глибоке очищення, ви можете використовувати білий оцет для чищення рушників у будинку. Особливо це може бути відповіддю на питання, як прати рушники для тих, хто має алергію на миючі засоби.

Отже, давайте дізнаємося, як прати рушники з оцтом.

Білий оцет – 100% органічний продукт. Крім того, він також дуже корис ний для видалення плям та пом’якшення тканин, а також для чищення та дезінфекції.

Це ідеальний побут овий продукт для чищення рушників. Найкраще це працює з білими рушниками. Однак ви також можете пом’якшити пожовклі рушники білим оцтом, підвищити їх здатність, що вбирає, і видалити неприємні запахи.

рушники
За допо могою цього простого рецепту можна мати вдома орган ічний засіб для чищення, щоб дізнатися, як прати рушники.

Що знадобиться для прання рушників оцтом:

1/2 склянки білого оцту, близько 125 мл.
1/4 склянки прального порошку (близько 62 мл).
інструкції

Додайте півсклянки білого оцту і чверть склянки прального пор ошку в секцію основного прання для кожної рушники, яку ви хочете відбілити.

Виберіть цикл холодного прання та запустіть машину. Після пра ння сушіть на відкритому повітрі рушники.

Для більш складних плям нан есіть на пляму трохи білого оцту і дайте рушнику вбрати оцет, перш ніж прати його в машині.Джерело