Що вона собі дозволяє??.. Скандальна Ірина Фаріон рознесла “в пух і прах” цьогорічних представників на Євробачення… (ВІДЕО)

Мовознавиця пояснила, чому не в захваті від наших представників на “Євробаченні-2024”.

Українська мовознавиця Ірина Фаріон цього разу емоційно висловилася про представниць України на конкурсі “Євробачення-2024“.tsn.ua

Фаріон заявила, що вона не стежить за пісенним змаганням, “бо п0пса – не її музика”. Проте професорка не в захваті від Jerry Heil та alyona alyona. Зокрема, Фаріон обурюють псевдоніми артисток:

“Я взагалі не сприймаю тих двох, яких відправили на “Евробачення”. Я не цікавлюся тим конкурсом, але коли мені лізе в стрічку мого Facebook якась дивна ідентифікація – alyona alyona. А друга, якась взагалі, я не знаю, що це за назва. Що з ними є? Вони rібриди? Вони звідки? Альона приїхала з Сарат0ва? Вона з Тулu приїхала? Вона з Петербурга, з m0скви, якщо вона Альона? Та це ідентифікатор, власне ім’я – це ідентифікатор. А та звідки приїхала? З Великобританії? З США? Та це гане6uсько на цілий світ!” – вважає Фаріон.

Мовознавицю також обурює те, що пісня Jerry Heil та alyona alyona написана українською та англійською мовами:

“Для того, щоб знайти спосіб показати культуру України, то вони співають то українською, то англійською. Що це за гібридu3м? Це ви хочете, щоб я дослухалася до протилежної думки, хай вона собі існує. Але існує і моя думка! Мені, доречі, через це знесли Faceb00k. То це називається дем0кратія?” – сказала Фаріон.

Також на зауваження ведучої, що можливо Фаріон знесли сторінку у Facebook через те, що вона там образила співачок, професорка заявила, що не бачить у цьому образи,адже вона “називає правду”.Джерело