Ще два офіційних випадки! В Україні збільшилась кількість хворих на коронавірус. Ще одна область

Кількість інфікованих на коронавірус людей зросло в Україні до 16-ти і Міністерство охорони здоров’я повідомило про ще 2 випадки.

Пише http://www.replikanews.org

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«Станом на 22:00 18 березня в Україні зафіксовано 16 випадків COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та м. Київ (2)», — йдеться у повідомленні.

Раніше МОЗ повідомляло про 14 випадків, тож нові два випадки зафіксовано у Донецькій та Київській області.

У відомстві додали, що за день надійшов 51 пацієнт з підозрою на COVID-19, а також 103 «контактні» особи, тобто ті, хто контактував із ними.

«За даними регіональних лабораторій, протестовані за сьогодні методом ПЛР 6 зразків, всі негативні», — заявили у МОЗ.

Крім цього, у міністерстві розповіли, що вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я тестує зразки не тільки тих людей, у яких підозра на коронавірус, а й контактних осіб.

Як повідомив глава Донецької ОДА Павло Кириленко у Facebook, інфікований у регіоні — 52-річний житель Маріуполя, який повернувся з Єгипту.

«Медики надають йому допомогу — усім необхідним лікарні забезпечені. Особи, що перебували з ним в контактні, виявлені й знаходяться під наглядом», — написав він.

Нагадаємо, 18 березня стало відомо, що коронавірусом інфікувався народний депутат Сергій Шахов. До того ж коронавірусом інфіковано військового пенсіонера.