Щ0йн0! 11:05.. Путін вийшов до журналістів. і повідомив деталі розмови з Байденом: “Ми не винні, що Україна…”

У Кремлі оприлюднили свою версію того, які питання обговорювалися під час переговорів між президентами США та Росії Джо Байдена та Володимира Путіна Зокрема лідер країни-агресора поскаржився, що Україна нібито “не виконує Мінські угоди”.

Пише https://world-news.video

Про це йдеться на сайті російського президента. Там зазначається, що “розмова мала відвертий і діловий характер”.

Зазначимо, що Путін знову назвав російсько-українську війну – “внутрішньоукраїнською кризою”.

“Переважне місце у розмові зайняла проблематика, пов’язана із внутрішньоукраїнською кризою та відсутністю прогресу у виконанні Мінських домовленостей 2015 року, які є безальтернативною основою мирного врегулювання”, – сказано у заяві.

У відповідь Байдену на переміщення російських військ біля кордонів України Путін сказав, що “саме НАТО робить небезпечні спроби освоєння української території та нарощує військовий потенціал біля наших рубежів”.

Водночас у Кремлі визнали, що Байден попередив Путіна про санкції у разі ескалації в Україні.

Російський президент знову зажадав від Байдена юридично зафіксованих гарантій, які унеможливлять “розширення НАТО у східному напрямку”. У Білому домі, коментуючи питання щодо Альянсу, сказали, що ніхто не має права диктувати, кого не треба приймати до НАТО.

“Лідери домовилися доручити своїм представникам вступити до предметних консультацій із цих чутливих питань”, – підсумували у Кремлі.