Саме таkІ жінkи потрібні чоловІkам. Вчені просто ноkаутували cвоїм дослідженням…

Хто б міг подумати…

Шведські вчені дійшли висновку, що одруження з розумною жінкою здатне позитивно вплинути на чоловіче здоров’я. Дослідники проаналізували дані півтора мільйона сімейних пар. Результати аналізу показали, що здоров’я чоловіка безпосередньо залежить від рівня інтелекту його обраниці. При цьому вчені зазначають, що розум чоловіка ніяк не впливає на здоров’я жінки.


Як вважають дослідники, отримані результати цілком зрозумілі, адже саме дружина в більшості випадків ухвалює рішення, від яких залежить спосіб життя всієї родини. Крім того, саме дружині належить останнє слово в процесі затвердження сімейного раціону харчування.

Тому вищий інтелект дружини дає їй змогу ухвалювати правильніші рішення, які визначають спосіб життя всієї родини. Чоловік же, як правило, виконує в сім’ї іншу функцію. Він найчастіше виконує роль добувача. У цій ролі він по-своєму також впливає на загальне здоров’я сім’ї. Адже сімейний дохід визначає умови існування, якість придбаних продуктів і час, який сім’я може виділити для відпочинку.