Рекомендуємо вам п’ять найкращих сортів картоплі для посадки на вашому городі, які обов’язково порадують вас багатим урожаєм

Раз ви опинилися тут, то ви з тих, кому не хочеться гаяти час на експерименти і відразу придбати найкращі, найсмачніші сорти насіннєвої картоплі, найврожайніші та стійкіші до хвороб.

Звичайно, по-справжньому кращих сортів не існує і багато що залежить від регіону, стану грунту і багатьох інших факторів. Але вибір завжди за вами!

Гала – сорт

Сорт який зріє досить рано і він встиг завоювати велику популярність. Кількість плодів з одного куща досягає до 20 штук. Ця картопля відрізняється хорошою стійкістю до перепадів температури.

Жуковський

Він має властивість сходити навіть при низьких температурах, бульби великого розміру. Дуже стійкий до шкідників.

Беллароза

Його можна вживати в їжу вже через 50 днів після сходів. Шкірка рожевого кольору. Стійкий до засух і захворювань, а також не сильно вимогливий до грунту і кислотності.

Розара

Має відмінний імунітетом, його часто використовують для продажу. Можна збирати врожай через 60-70 днів після сходів. Радує відмінним смаком, а також зберігається довгий час.

Удача

Це вітчизняний сорт, який відрізняється відмінним смаком. Стійкий до засух і перепадів температур. Має досить великий розмір бульб.