Разумков приголомшив своїм вчинком! “Присоромив” депутатів. Відмовитись від грошей – на користь держави. Браво!

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков закликав нардепів наслідувати приклад партії “Слуга народу” і перерахувати надбавки до зарплат на боротьбу з коронавірусом.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про це він розповів журналістам після засідання фракції, передає LB.ua.

“Можу звернутися в тому числі і до народних депутатів. Я розумію, зарплата важлива, але, є ще “депутатські”, їх отримують всі. Я не можу змусити це робити, але, думаю, було б корисно підтримати гарну ініціативу і відмовитися в фонд бюджету для того, щоб витратити їх на більш важливі потреби “, – сказав Разумков.

Нагадаємо, 25 березня політична партія “Слуга народу” заявила про відмову від державного фінансування.

“Ми просимо перенаправити всю суму бюджетного фінансування діяльності партії в стабілізаційний фонд, що створюється Кабінетом міністрів, і направити ці гроші на потреби українських медиків, які борються сьогодні з пандемією коронавірусу”, – сказав глава партії Олександр Корнієнко.

Раніше, Разумков також розповів, чим буде займатися Антикризовий штаб.

За словами глави парламенту, в штабі будуть розробляти законопроекти, які будуть спрямовані на вихід України з кризи через коронавірус.

«Тут ВР максимально готова допомагати і уряду, і іншим установам, щоб максимально зменшити той удар, який, на жаль, коронавірус завдає всьому світу, Україні. Це важкий процес, другий день йдуть засідання депутатів ВР, представників Кабміну. Опрацьовують ті ініціативи, які були надані Міністерством фінансів. Остаточного варіанту поки немає, але всі працюють досить конструктивно», – сказав Дмитро Разумков.

Також спікер прокоментував журналістам можливість введення в Україні надзвичайного стану, заявивши, що за станом на п’ятницю, 27 березня, такої пропозиції до Верховної Ради не надходило.

«Станом на сьогодні, наскільки мені відомо, пропозицій про введення надзвичайного стану немає», – заявив Разумков.