Раптово почав задихатися: від коронавірусу помер відомий комік.

Японський комік Кен Шимура, який раніше був госпіталізований після зараження коронавірусом, помер. Він став першою знаменитістю Японії, яка померла від нового вірусу.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Як повідомляє Reuters, Кен Шимура помер увечері в неділю.

Через лихоманку і проблеми з диханням 19 березня він був госпіталізований, повідомляють місцеві ЗМІ.

70-річний Шимура був одним з найвідоміших японських коміків, чия кар’єра почалася ще на початку 1970-х років. Відомо, що в 2016 році він переніс операцію у зв’язку з раком легенів.

Будучи популярним на телебаченні в 1970-х і 1980-х роках, Шимура створив один з найпопулярніших своїх образів – неосвіченого феодала з обличчям, пофарбованим у білий колір з густими чорними бровами.

Шанувальники коміка оплакують його смерть в соціальних мережах. Вони також пишуть про те, що загибель знаменитості повинна показати, яку серйозну загрозу представляє коронавірус.

“Дуже сумно. Можливо, це погано так говорити, але я сподіваюся, що його смерть допоможе японцям, які, схоже, не сприймають цей вірус всерйоз, змінити своє ставлення », – написав один з користувачів Twitter.

Речник уряду Йошіхіде Суга заявив: «Я молюся за упокій його душі, але хочу сказати, що ми знаходимося в дуже критичному періоді і повинні докласти всіх зусиль, щоб запобігти поширенню цієї хвороби».