Радимо Вам просити про допомогу у свого Ангела Хоронителя! Оcь як правильно це зробити..!

Дякую за ці чудові поради! Мені такі великі відкриття прийшли поки читала! Наповнилася світлом Творця і задала питання, яке хвилює моїм Ангелам, дякую!

Радимо Вам попросити про допомогу свого Ангела – Хоронителя! Ніхто не забороняє просити, хоч кожен день, як у самої дорої і близької людини. Неможливо нас обмежувати в нашому духовному світі. Головне це вірити і довіряти своєму Ангелу – Хранителю! : “Допоможи мені будь ласка! Допоможи, Милостивий і пресвітлий Ангеле, – зробити мені цю роботу, яку так робити не хочеться; допоможи – непосильну тяжкість донести; допоможи: не подумати! не сказати! не зробити! – НЕПОТРІБНОГО … »І так – у всіх випадках життя.

Читаєш канон свого Ангела і можеш додавати: «Адже це я і Вам вклоняюся, і всією душею молюся: заступіться за даровані вам Богом душі, допоможіть їм врятуватися …» Повір, це дуже допомагає: вони побачать твоє гаряче співчуття до тих, кого їм доручено опікати, – і обов’язково що-небудь зроблять, чого ми не в силах.

Адже і ти додаси зусилля в свою діяльність, якщо вона комусь цікава! «Розмова з Ангелом-Хранителем» Після того, як ви дізнаєтеся про свого Ангела і відчуєте, що він є у вашому житті, налагодите спілкування, запитаєте про наболіле, поцікавтеся про те, що вам робити далі, попросити його допомоги і захист.

Це прояснить ваші цілі, напрямки розвитку і бажані зміни в житті. Перед практикою візьміть за основу своє бажання – чого хочете досягти або що змінити в своєму житті. Зосередьтеся на найголовнішому і сокровенному! Не думайте поверхнево! Ви зможете запитати у Ангела – на правильному Ви шляху, що змінити Вам в своєму виборі, русі, напрямку і в цілому в житті (наприклад, ви хочете реалізувати себе в якійсь-то справі, створити сім’ю або досягти певного рівня доходів).

Ви зможете побачити свого Ангела-Хранителя (або Ангелів, їх може бути кілька), поговорити з ними, відчути їхню підтримку і реально відчути дивовижну допомогу ваших Ангелів! Не стримуйте свою радість після таких важливих побачень, не забудьте сказати спасибі за допомогу, любов, благословення! Повертайтеся і запишіть собі, що Ви зрозуміли з розмови з Ангелом, дізналися Ви своє призначення, побачили нові можливості для своєї самореалізації і досягнення бажаного в своєму житті.

Зустріч з Ангелом? Що розповів і показав Вам Ангел-Хранитель? Як він виглядав? Що бачили, відчували? Як почуваєтеся зараз? Діліться з друзями і залишайте нам свій зворотний зв’язок по медитації в коментарях! Ми віримо, що сьогоднішня дивовижна практика спілкування з Ангелом-Хранителем допомогла Вам знайти віру і підтримку, дізнатися багато нового, можливо побачити своє життя і свої можливості з іншого боку. Використовуйте це собі на Благо!