Радість тривала не недовго: в Україні масово закривають ринки

Не так давно прислухавшись до просибам підприємців, які зазнавали збитків через закриття продовольчих ринків українську владу пішли на поступки і дозволили роботу продовольчих ринків з умовою, що всі санітарно-протівоепідемоческіе заходи будуть дотримані. Однак, як стало відомо, деякі ринки все ж довелося закрити. 

Пише https://www.bn24.biz.ua

Ринок.  Фото: скріншот YouTube
Ринок. Фото: скріншот YouTube

Як пише Обозреватель, на даний момент 38 продовольчих ринків були закриті. Причиною закриття стало недотримання вимог безпеки. Вони не відповідали протиепідемічним нормам. 

Відзначається, що не готові до відкриття виявилися 34 ринку. Вони закрилися з ініціативи керівництва. Найбільше ринків закрилося в Києві – 29. також закрилися по 2 ринки в Харківській і Дніпропетровській областях і 1 в Запорізькій. 

4 ринки були закриті за рішенням органів місцевої влади.

В результаті перевірок з 1 по 6 травня в цілому торговим майданчикам було видано 370 приписів (розпоряджень, пропозицій). Крім того, було складено 33 протоколи. У 182 випадках перевіряючі зверталися до Нацполіціі для вжиття належних заходів.

Нагадаємо також за розпорядженням київської влади було відкрито три ринки в столиці. Це “Деміївський” ринок, “Маяк” і “Базар на Лісовий”. Сьогодні заробили ще два ринки – “Печерський” та “Володимирський”.

Ринок. Фото: скріншот YouTube

Також ми писали, що в урядовому кварталі Києва відбувся протест підприємців . Протестуючі анонсували намір провести мирний автопробіг в рамках акції ще тиждень тому, однак правоохоронці не дали їм такої можливості. Підприємці закликають захистити малий бізнес, відкрити ринки і зняти карантинні обмеження.