Пyтiну Кiнець? США Зібрали Жopсткі Сaнкції Проти РФ, Щоб Запобігти Вторгненню В Україну — CNN

США вивчають можливість ввести санкції проти Росії для стримування Москви від вторгнення в Україну. Під обмеження може потрапити оточення президента РФ Володимира Путіна, енергетичні компанії і російський держборг. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на телеканал CNN.

Пише https://puer.org.ua

«Ми склали до біса агресивний пакет (санкцій проти Росії — ред.)», — сказав один з високопосадовців.

Він попередив Росію, що якщо Москва вторгнеться в Україну, США та Європа разом запровадять найгірші економічні санкції, які коли-небудь застосовувалися до країни, крім Ірану та Північної Кореї.

За інформацією співрозмовників телеканалу, санкції можуть торкнутися оточення Путіна, російських енергетичних компаній і банків, а також державного боргу Росії. Крім того, обмеження передбачають відключення РФ від міжнародної платіжної системи SWIFT.

Вони зазначили, що відключення Росії від SWIFT розглядається як «ядерний» варіант. Співрозмовники телеканалу також нагадали, що навесні 2021 року Європарламент ухвалив необов’язкову резолюцію, яка закликає до такого кроку у разі вторгнення Росії в Україну.

Відзначимо, що про розробку жорстких санкцій проти Росії у Вашингтоні заявили напередодні переговорів Байдена та Путіна. Віртуальна зустріч президентів має відбутися вже завтра, 7 грудня. Очікується, що американський лідер спробує відмовити Путіна від вторгнення в Україну.