Приходько: “В Польщі прогнозують кaтaстрoфу через відсутність Українських заробітчан. І от що мав би зробити Уряд Державників, якби такий в Україні був?”

В Польщі прогнозують катастрофу з врожаями через відсутність Українських заробітчан.

Про це повідомив Голова Асоціації переробників фруктів та овочів Анджей Гайовнічек.

За його словами, поляки не поспішають йти на роботу, яку зазвичай виконують наші співгромадяни: збір полуниці, шампіньонів тощо. “Якщо робітники з України не приїдуть, то це буде катастрофа! Те, що буде вирощено на полях – пропаде, оскільки не буде кому збирати. Вже через три тижні спостерігатимуться значні втрати та протести польських аграріїв”, – заявив Гайовнічек.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

І от ЩО мав би зробити Уряд Державників, якби такий в Україні був? Максимально підтримати ВІТЧИЗНЯНИХ аграріїв різноманітними субвенціями, створити сприятливі умови для збуту їхньої продукції не тільки на вітчизняних, а й на закордонних ринках… Що, у наших аграріїв не вистачить потужностей замінити польські шампіньони, яблука чи полуницю? Вистачить.

Аграрії почали б наймати на роботу НАШИХ громадян, які в силу карантину повернулся в Україну і без роботи сидять, на НОРМАЛЬНІ гроші, співставні з польськими… Але НІТ, як то кажуть. Замість цього, Уряд Шмигаля фактично розпочав работоргівлю. Барижить людьми направо і наліво…

Ми регулярно чуємо від різних політиків про те, коли ми наздоженемо Польщу за соціальними та економічними показниками. Ну от він – шанс хоч трохи до Польщі наблизитись за рахунок головного сектору нашої економіки – аграрного. Да, жорстко, в силу того, що у поляків без нас буде катастрофа, але як ви хотіли? Це – сучасні ринкові відносини: “Не любви, не тоски, не жалости”.

Але знову ж таки: цим пройдисвітам і профанам зручніше торгувати людьми ніж створити для них і Держави сприятливі та вигідні умови…