«Прибрати людей». Білл Гейтс ще в 2019 р змоделював пaндeмiю?

Більшість учених не сумнівається, що коронавірус SARS-CoV-2 виник природним шляхом, тобто прийшов з природи, а зовсім не був створений штучно. Але любителів конспірології це не переконує. В інтернеті та ЗМІ гуляє безліч теорій, що намагаються пояснити причину пандемії. Ось одна з них, що виглядає як мінімум цікаво.

Пише https://cardinalis.pp.ua

«Оновлюючись до нуля!»

Минулого тижня Дональд Трамп оголосив, що США тимчасово припиняють фінансування Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). «Вони не змогли своєчасно отримати інформацію про COVID-19 і поділитися нею, – сказав він. – ВООЗ не змогла виконати своє основне призначення і повинна понести відповідальність ». Трамп зазначив, що через невірні оцінок і рекомендацій ВООЗ було втрачено час і ситуація з поширенням коронавируса різко погіршилася, що призвело до зараження великої кількості людей.

На заяву президента США миттєво відреагував мільярдер Білл Гейтс, піддавши його критиці. «Припинення фінансування ВООЗ під час кризової ситуації дуже небезпечно, – написав він у Твіттері. – Робота цієї організації допомагає уповільнити поширення коронавируса. Якщо її зупинити, ніхто її не замінить. ВООЗ потрібна нам зараз, як ніколи раніше ».

Людям непосвяченим це здається легкою перестрілкою між розважливим політиком і великодушним бізнесменом. Адже у Гейтса репутація мецената і філантропа: через заснований ним разом з дружиною Меліндой благодійний фонд він намагається вирішувати проблеми захворювань і браку продовольства в Африці, бореться з бідністю, розширює можливості освіти і доступу до інформаційних технологій. Трампу про таке реноме можна тільки мріяти. Але якщо придивитися до деталей і вслухатися в зміст промов Білла Гейтса, його філантропія і благодійність придбають моторошний відтінок.

У 2010 р газета Guardian розповіла читачам про те, що з ініціативи засновника Microsoft в Нью-Йорку відбулася зустріч найвпливовіших на той момент людей Америки – Девіда Рокфеллера, Джорджа Сороса, Майкла Блумберга, Теда Тернера, Уоррена Баффета і, зрозуміло, самого Білла Гейтса. Вони назвали своє таємне зібрання Good Club ( «Хороший клуб»), а головна проблема, яка обговорювалася на цій зустрічі, – перенаселеність Землі.

Водолазкін вважає, що хвороби, страждання людей – це жахливо, але зупинка життя на коротку мить благотворна.
Медіамагнат, засновник CNN Тед Тернер раніше вже висловлювався на цю тему. У 1996 р в одному інтерв’ю він заявив, що скорочення чисельності людства до 225-300 млн було б «ідеальним». У 2008 р Тернер пом’якшив свою позицію: так, він як і раніше нарікав, що «у нас занадто багато людей», але говорив про необхідність зменшити населення Землі до 2 млрд, тобто на 70% від його тодішньої чисельності.

Ну а що Білл Гейтс? У тому ж 2010 року на закритій конференції в Каліфорнії він читає доповідь «Оновлюючись до нуля!», Присвячений скорочення викидів CO₂. «В середньому на людину припадає 5 т вуглекислого газу, – каже він. – Ми повинні думати, як цю цифру звести до нуля. У проблеми є чотири чинники, один з них – чисельність населення. Так ось, простіше за все прибрати людей. У світі сьогодні 6,8 млрд людей, і це число зросте до 9 млрд. Якщо ж ми проведемо роботу зі створення нових вакцин, розвитку послуг в області репродуктивного здоров’я, то ми зменшимо його, можливо, на 10-15% ».

Гейтс не приховує свого інтересу до вакцин. «Я дуже люблю вакцини», – сказав він в тому самому доповіді. А на Всесвітньому економічному форумі в Давосі оголосив, що протягом наступного десятиліття «Фонд Білла і Мелінди Гейтс» виділить 10 млрд дол. На розробку і доставку нових вакцин для дітей в країнах третього світу.

Здавалося б, що поганого в тому, щоб допомагати охороні здоров’я країн, що розвиваються? А головне, до чого ж тут пандемія COVID-19?

Білл Гейтс.
«Подія 201»

З моменту свого виникнення «Фонд Білла і Мелінди Гейтс» безперервно фінансує Всесвітню організацію охорони здоров’я. Подейкують, що Гейтс фактично став її власником, і його грошові вливання в цю установу ООН вже можна порівняти з внеском всіх Сполучених Штатів. А це значить, що він може впливати на роботу організації, її плани і пріоритети.

У пріоритетах ж у самого Білла – саме вакцинація. В ідеалі, як він вважає, кожен новонароджений в країнах, що розвиваються повинен бути щеплений. Фармкомпанії, які стоять у нього за спиною, готові налагодити масштабні поставки ліків і вже не раз робили це, але тільки їх діяльність часто супроводжувалася скандалами. Масова вакцинація від поліомієліту в Індії призвела до паралічу у тисяч дітей. Щеплення проти малярії і менінгіту в країнах Африки обернулися тим же паралічем, фебрильними судомами і загибеллю дітей. А випробування експериментальних вакцин проти вірусу папіломи людини в віддалених індійськи в провінціях закінчилося важкими побічними ефектами, включаючи аутоімунні захворювання і безплідність у молодих дівчат.

Лікарі різних країн вже висловлювали припущення, що справжня мета нав’язуваної ВООЗ вакцинації – послабити жителів країн третього світу, зробити їх більш сприйнятливими до хвороб і передчасної смерті. А можливо (згадаємо доповідь Гейтса) – зробити їх стерильними, безплідними. Місцеві ЗМІ не раз писали, що при аналізі цих вакцин в лабораторіях в них виявляли речовини, що призводять до жіночого безпліддя.

І ось грянула пандемія COVID-19. Поки західні ЗМІ нагнітали паніку, а обивателі скуповували туалетний папір, фонд подружжя Гейтс оголосив про початок випробувань власної вакцини. Не виключено, припускають конспірології, що вона була приготовлена ​​заздалегідь. І несе в собі потрібний замовникам «побічний ефект». А сценарій «створити проблему – нагнати жах – продати ліки» обкатувався під час попередніх інфекційних спалахів – атипової пневмонії, свинячого і пташиного грипу …

Звичайно, можна сказати, що любителі теорій змови намагаються поставити віз попереду коня і побачити загрозу там, де її немає. Але ось ще одне цікаве збіг. У жовтні минулого року фонд Гейтсів спільно з Університетом Джонса Хопкінса і Всесвітнім економічним форумом організував захід для політиків, чиновників і експертів в галузі медицини. Воно називалося «Подія 201». Це було свого роду вчення, імітація масштабної спалаху коронавирусной інфекції. При її моделюванні, як повідомлялося, «загинуло» 65 млн чоловік протягом 18 місяців, торгівля і пересування людей по планеті були паралізовані, а світова економіка опинилася в колапсі. Учасникам заходу, між іншим, роздавали милі м’які іграшки у вигляді коронавируса. Свого роду сувенір.

Кажан.
А через два місяці в китайському місті Ухань з’явився «нульовий пацієнт». Тільки це була вже не імітація.