Пророцтво таки збулось. Росія знищила себе сама. Те що сьогодні трапилось увійде в історію

Росія опинилася на порозі колапсу через економічну кризу, епідемії коронавіруса і політики президента Володимира Путіна.

Про це написав аналітик Іван Яковина у статті на сайті «Новое время«.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

За його словами, у Росії почалася справжнісінька катастрофа, причому Володимир Путін і його підлеглі в уряді і Держдумі роблять все можливе, щоб ситуація стала тільки гіршою.ОЦЕНИТЕ

Вот как дешево надо лечить варикоз! Болезнь полностью исчезнетAnti Varikoz Nano

Інформаційна лабораторія найбільшого російського «Сбердані», зафіксувала другий поспіль тиждень падіння витрат росіян на товари і послуги – мінус 23%. Так, росіяни майже перестали купувати товари тривалого користування — одяг, взуття, аксесуари, меблі та предмети інтер’єру. На думку фахівців, якщо ці показники не піднімуться до травня, то тільки цей фактор знизить річний ВВП Росії на $13 млрд – майже на 1%.

Тим часом, різко зросли продажі алкоголю. Такі дані наводить дослідницька компанія Nielsen, посилаючись на інформацію російських торгових мереж:

продажі горілки зросли на 30%;
пива — на 25%;
віскі — майже на 50%;
Разом з цим подорожчали і продукти харчування. Спікер Держдуми В’ячеслав Володін заявив, що треба взяти питання цін на продовольство «на особливий контроль». Прем’єр-міністр Михайло Мішустін теж підтримав цю пропозицію регулювання роздрібних цін на їжу.

«Ви знаєте, я ще пам’ятаю Радянський Союз і величезні черги навіть за найпростішою їжею. Тому точно знаю: як тільки уряд починає регулювати ціни на будь-які продукти і ліки, ці продукти і ліки моментально зникають з магазинів. Їх все одно можна буде купити, але набагато дорожче. У тих самих спекулянтів, яких так сильно не любить Мішустін», — написав Іван Яковина.

За його словами, фактично Путін зараз завершує коло і «повертає Росію у дикі і голодні дев’яності роки. Зараз вже є повний конфлікт — старий і неадекватний президент, низькі ціни на нафту, всюди бандити, а скоро і в магазинах будуть черги і дефіцит».