Прем’єр заразився! Термінова новина сколихнула країну. Сам повідомив

Прем’єр Великої Британії Борис Джонсон інфікувався коронавірусом.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про це він заявив у відеозверненні на своїй сторінці у Twitter.

«Протягом останніх 24 годин у мене з’явилися легкі симптоми і тест на коронавірус показав позитивний результат. Наразі я самоізолююся, але продовжуватиму працювати через відеозв’язок. Разом ми переможемо», — написав 55-річний Джонсон.

Boris Johnson #StayHomeSaveLives@BorisJohnson

Over the last 24 hours I have developed mild symptoms and tested positive for coronavirus.

I am now self-isolating, but I will continue to lead the government’s response via video-conference as we fight this virus.

Together we will beat this. #StayHomeSaveLives164 тис.13:15 – 27 бер. 2020Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційністьПро це говорять 107 тис. осіб

Раніше коронавірус виявили у 71-річного принца Уельського Чарльза, сина королеви Великої Британії Єлизавети II.

Про це повідомляє Sky News із посиланням на заяву Кларенс-гаусу — вестмінстерської резиденції членів британської королівської сім’ї.

У заяві зазначається, що принц Чарльз мав легкі симптоми зараження, але при цьому почувався достатньо добре, аби протягом останніх кількох днів працювати з дому.

«Наразі неможливо встановити, від кого принц заразився коронавірусом, оскільки протягом останніх тижнів він брав участь у великій кількості заходів у зв’язку зі своєю публічністю», — додають у Кларенс-гаусі.

Зазначимо, що Чарльз наразі є безпосереднім спадкоємцем королівського трону Великої Британії.