Посилення карантину в Україні, розкрито важливі деталі: що буде з магазинами, банками та школами

Українцям озвучили важливі уточнення, які стосуються нових правил карантину в країні.Про це повідомляє Politeka з посиланням на пресслужбу уряду.

Пише https://puer.org.ua

Так, чиновники розповіли про те, коли поновляться заняття в школах: «Заходи карантину поки діють до 24 квітня, а тому всі освітні установи переведені в онлайн. За ініціативою президента починає працювати проект «Всеукраїнська школа онлайн». Старт трансляції — 6 квітня».

Не менш важливим є питання можливого відвідування парків і скверів.

«Ні, відтепер — не можна. Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон забороняється. Це дозволяється тільки в разі, якщо вам треба вигуляти домашню тварину, або за службової необхідності», — підкреслюється в повідомленні.

При цьому магазини, банки та аптеки не зобов’язані надавати безкоштовні медичні маски українцям.

«Установи і магазини, робота яких дозволена в період карантину, повинні тільки контролювати, щоб відвідувачі перебували в будівлях і на території закладів виключно в масках і респіраторах. Обов’язок забезпечення себе масками покладається на відвідувачів. Дотримуйтесь рекомендацій і будьте здорові», — стверджується в тексті повідомлення.