ПОНАД 400 ТИС. ПЕРЕГЛЯДІВ ЗА НІЧ: МАМА ДАНА БАЛАНА ЗАСПІВАЛА ВЕСІЛЬНУ ПІСНЮ ДЛЯ ТІНИ І ДАНА(ВІДЕО)

Увечері 12 квітня в рамках вокального шоу Голос країни-10 пройшов заключний етап “нокаутів”, після якого шанувальники передачі не перестають говорити про весільну пісню для Тіни Кароль і Дана Балана, яку на сцені виконала мати молдавського хітмейкера. Давайте ж розберемося, що сталося.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Почати варто з того, що в ході шоу на сцені дійсно з’явилася несподівана гостя на ім’я Людмила. Як виявилося пізніше, підтримати сина в Україні приїхала мати Дана Балана.

Пише “Лайм”.

Жінка із задоволенням познайомилася з Потапом і Настею, MONATIK’ом і, звичайно ж, з Тіною Кароль. Вже не перший сезон шоу преса з легкої руки його продюсерів приписує співачці закулісний роман з Даном Баланом, тепер же глядачів чекав черговий “екшн”. Цього разу – весільна пісня, нібито заготовлена мамою співака “на про всяк випадок”.

“Тіночко, ви чарівна і така мудра. Я хочу вас обійняти, донечко, – заявила зі сцени Людмила. – Я не перестаю дякувати богові, щоб він захистив моїх дітей. Дякую всім вам за те, що ви прийняли так тепло мого сина в Україні”.

Подякувавши колегам Дана Балана, жінка раптом заговорила про “стосунки” її сина і Тіни Кароль: “У нас з Даном смаки однакові, і мені подобається їхня коаліція з Тіною. Я не знаю, як буде далі, але про всяк випадок я приготувала весільну пісню”.

Як ви вже могли здогадатися, мама Дана Балана заспівала українську народну пісню “Горіла сосна, палала” – саме її частенько співають молодятам на весіллях. Звісно, такому епізоду шоу глядачі та ЗМІ приділили особливу увагу. Лише на YouTube ролик з вечора неділі зібрав понад 400 тис. переглядів.

Примітно, що захоплення навколо “роману” Тіни Кароль і Дана Балана абсолютно не поділяє син співачки. Раніше 11-річний Веніамін прямо заявив мамі, що не готовий до появі вітчима в його житті.

Тим часом в ЗМІ гуляють чутки, що насправді Дан Балан вже давно закрутив в Україні роман зі студенткою з Харкова. До слова, сама ж дівчина визнає, що закулісна інтрижка співака з Тіною Кароль – наживка, яку з великою цікавістю проковтнули глядачі.